Депутатът от ГЕРБ Сандански Георги Георгиев: 22 септември ни изпълва с увереност и гордост

22 Септември 2025 | 10:24
0 коментара
Общество
Благоевград
Депутатът от ГЕРБ Сандански Георги Георгиев: 22 септември ни изпълва с увереност и гордост

Скъпи съграждани и гости на град Сандански,

Честит празник!

Датата 22 септември е символ на борба, решителност и патриотизъм.

Преди 117 години възтържествува Независима България! Онази България, идеалът, за която е осмислял живота на нашите предци!

Преди 117 години България застава редом до останалите европейски държави – обединена и силна.

И нека всеки ден отстояваме с думи и дела,записаното в Манифеста от 1908 г.: „Да живее свободна и независима България!“

Да помним историята и да учим на нея децата си! Да бъдем добър пример за поколенията след нас!"

Да пребъде България – свободна, независима и силна!

22.09.2025 г.

С уважение: Георги Георгиев

Народен представител от ГЕРБ Сандански

TOP