Демерджиев за трагедията в Благоевград: Загубихме дете, друго се бори за живота си

24 Май 2026 | 12:39
2 коментара
Криминално
Благоевград
Демерджиев за трагедията в Благоевград: Загубихме дете, друго се бори за живота си

Министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев коментира трагедията в Благоевград. След инцидент непълнолетно момиче загина, а 17-годишно момче се бори за живота си.

По думите на Демерджиев за пореден път български празник е помрачен от трагедия - загубата на дете.

“Той за съжаление беше помрачен от поредната трагедия! Загубихме живота на дете, а друго се бори за живота си! Всички ние - държавата, родители, учители, сме длъжни да обединим усилията си, защото не можем да си позволим да губим децата си по този начин! Длъжни сме да им дадем пример, посока, ценности и сигурност!”, се казва в поста на вътрешният министър във Фейсбук.

 

 

 

“Надявам се това да е последният тъжен празник, помрачен по подобен начин! Ще бъдем безкомпромисни в борбата срещу наркотиците и хората, които ги разпространяват и ще спечелим тази борба, защото тя е борба за живота и бъдещето на децата ни!”, добавя Демерджиев.

Добавени коментари

гражданин публикува:
25 Май 2026 | 13:43
Г-н Министър, питайте децата на Благоевград, те ще ви кажат какъв е натиска срещу тях, да ги купуват тези Отрови. Ами както винаги полицията "не знае" или...... Ами някои от тях си изкараха пенсиите в МВР и още са там, защото не знаят нищо. Този проблем не е от вчера. Питайте те ги.....
ku4e публикува:
24 Май 2026 | 22:12
никой не е спечелил битката срещу наркотиците

Добавете Вашия коментар

TOP