Делян Добрев подаде заявление за напускане на парламента
22 Юни 2026 | 15:21
0 коментара
Политика
България

Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание, съобщиха от ГЕРБ.
Делян Добрев обяви оттегляне от първата линия на политиката
Документът беше входиран в деловодството на парламента днес.
Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица.
Добрев обяви намерението си да се оттегли от Парламентарната група на ГЕРБ в събота на среща с младежката структура на партията в Раковски.






