Делян Добрев подаде заявление за напускане на парламента

22 Юни 2026 | 15:21
0 коментара
Политика
България
Делян Добрев подаде заявление за напускане на парламента

 

 

Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание, съобщиха от ГЕРБ.

Делян Добрев обяви оттегляне от първата линия на политиката

Документът беше входиран в деловодството на парламента днес. 

Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица. 

Добрев обяви намерението си да се оттегли от Парламентарната група на ГЕРБ в събота на среща с младежката структура на партията в Раковски. 

Добавете Вашия коментар

TOP