Делян Добрев: Не съм напускал и няма да напускам ГЕРБ
15 Февруари 2026 | 16:35
2 коментара
Политика
България

"Слуховете за моята смърт са силно преувеличени."
С този цитат от Марк Твен депутатът от ГЕРБ категорично опроверга информациите, че ще напусне ГЕРБ и парламентарната група на партията.
"Скъпи приятели. Не е вярно, че напускам ГЕРБ. Оставам в партията и ще продължа да помагам на всеки един от вас с каквото мога и ще бъда до всеки един така, както вие сте били винаги до мен в последните 20+ години. Няма нищо вярно в това, което излиза в публичното пространство. Скъпи неприятели, Не бързайте да се радвате! И до нови срещи!", написа в собствения си профил Добрев.
С този цитат от Марк Твен депутатът от ГЕРБ категорично опроверга информациите, че ще напусне ГЕРБ и парламентарната група на партията.
"Скъпи приятели. Не е вярно, че напускам ГЕРБ. Оставам в партията и ще продължа да помагам на всеки един от вас с каквото мога и ще бъда до всеки един така, както вие сте били винаги до мен в последните 20+ години. Няма нищо вярно в това, което излиза в публичното пространство. Скъпи неприятели, Не бързайте да се радвате! И до нови срещи!", написа в собствения си профил Добрев.
Добавени коментари
То публикува:
16 Февруари 2026 | 09:12
Тоя какво ли ще работи??
Бойков избирател публикува:
15 Февруари 2026 | 19:05
Ами - ДА! Така лесно ли се напуска парламента?! Ами там завесата е толкова плътна, че каквото и да правиш нищо не се вижда. Да-а-а, ама като се покажеш такива мазни думи ви изтичат от мръсните уста, че с нищо не мож ги изми! Колко много ни "обичате", колко много "мислите" за бедния българин, как всяка година вдигате пенсиите, така че едвам да свързваме двата края, защото пък други вдигат и цените успоредно с пенсиите ... Ами посочѝ ми един напуснал депутат бе, бай хуй! Кога напусне Данчо-Ментата, тогава ще напуснеш и ти! Сигурен съм, че с лайняно въже да те вържат за опашката на коня - със зъби ще го прегризеш и пак ще влезнеш в парламента! Мръсници!







