Давид Сукалински застава начело на Районния съд в Разлог
10 Юни 2025 | 16:36
2 коментара
Общество
Благоевград

Висшият съдебен съвет утвърди на председателски пост бивш лидер на СДС в Благоевград.
За него гласуваха с мнозинство кадровиците на Темида днес.
Давид Сукалински ще управлява до провеждане на конкурс Районен съд-Разлог.
До рокадата се стигна след отказ на досегашната председателка Велина Полежанова да е начело на разложките магистрати. Тя остава редови съдия.
Давид Сукалински дълги години беше адвокат.
След това получи престижен пост в Патентното ведомство, а за кратко беше заместник-икономически министър.
Съпругата му Катя Сукалинска е съдия в Благоевград.
Сукалински до момента беше редови магистрат в Разлог.
Добавени коментари
Дд публикува:
11 Юни 2025 | 16:51
Връзкари
Благоевград публикува:
11 Юни 2025 | 09:06
Тоя е пълна пародия






