Давид Сукалински застава начело на Районния съд в Разлог

10 Юни 2025 | 16:36
2 коментара
Общество
Благоевград
Давид Сукалински застава начело на Районния съд в Разлог

Висшият съдебен съвет утвърди на председателски пост бивш лидер на СДС в Благоевград. 

За него гласуваха с мнозинство кадровиците на Темида днес.

Давид Сукалински ще управлява до провеждане на конкурс Районен съд-Разлог.

До рокадата се стигна след отказ на досегашната председателка Велина Полежанова да е начело на разложките магистрати. Тя остава редови съдия.

Давид Сукалински дълги години беше адвокат.

След това получи престижен пост в Патентното ведомство, а за кратко беше заместник-икономически министър.

Съпругата му Катя Сукалинска е съдия в Благоевград.

Сукалински до момента беше редови магистрат в Разлог.

Добавени коментари

Дд публикува:
11 Юни 2025 | 16:51
Връзкари
Благоевград публикува:
11 Юни 2025 | 09:06
Тоя е пълна пародия

Добавете Вашия коментар

TOP