Дарение за храм Св. Троица в Банско в навечерието на Великден
12 Април 2026 | 14:15
1 коментара
Общество
Благоевград

В навечерието на най-светлия християнски празник – Възкресение Христово, бе направено дарение за храм „Св. Троица“ в Банско.
Атанас К. Ангелинин и Венцислав С. Ковачев дариха на храма два броя иподяконски одежди (в червен и син цвят), както и два комплекта подложки (червени и зелени) за Светото Евангелие и за архиерейските дикири и трикири.
Църковното настоятелство изрази своята сърдечна благодарност към дарителите за проявената щедрост и благородство.


Добавени коментари
ГЕРБ Новото начало публикува:
12 Април 2026 | 14:50
А Стойчо Баненски си пие мазно турско кафенце в скута на Шишкото и Ревански. Мафия. Мутри. Схеми. На такова стадо , Такива пастири.






