„Дар от сърце“ в гимназията в Разлог
19 Декември 2025 | 16:36
0 коментара
Бизнес
Благоевград

Вчера, в центъра на град Разлог, учениците от ПГ по МСС – гр. Разлог реализираха последния за тази година коледен базар от инициативата „Дар от сърце“
С много настроение, топлина и празничен дух учениците превърнаха площада на града в място, изпълнено с доброта и надежда.
Сръчните ръце и големите сърца на децата създадоха сурвачки, коледни сувенири и сладки изкушения, всяко от които подготвено с внимание и любов.
С участието си възпотаниците на ПГ по МСС още веднъж доказаха, че са неразделна част от общността, превръщайки празника в истински урок по човечност.
Събраните средства ще бъдат дарени в подкрепа на деца в затруднено социално положение от училището, защото най-светлата страна на Коледа е споделената грижа.
Кметът на Община Разлог Красимир Герчев изрази своята благодарност към всички ученици, учители, родители и граждани, които подкрепиха коледните базари „Дар от сърце“ и пожела светли Коледни празници, здраве и успешна Нова година, с повече добри дела и съпричастност.
С много настроение, топлина и празничен дух учениците превърнаха площада на града в място, изпълнено с доброта и надежда.
Сръчните ръце и големите сърца на децата създадоха сурвачки, коледни сувенири и сладки изкушения, всяко от които подготвено с внимание и любов.
С участието си възпотаниците на ПГ по МСС още веднъж доказаха, че са неразделна част от общността, превръщайки празника в истински урок по човечност.
Събраните средства ще бъдат дарени в подкрепа на деца в затруднено социално положение от училището, защото най-светлата страна на Коледа е споделената грижа.
Кметът на Община Разлог Красимир Герчев изрази своята благодарност към всички ученици, учители, родители и граждани, които подкрепиха коледните базари „Дар от сърце“ и пожела светли Коледни празници, здраве и успешна Нова година, с повече добри дела и съпричастност.






