Даниел Митов отпусна по 400 лв. за Коледа за служителите на МВР

26 Ноември 2025 | 15:03
2 коментара
Бизнес
България
Даниел Митов отпусна по 400 лв. за Коледа за служителите на МВР

Министерството на вътрешните работи ще награди с по 400 лева за Коледа всички служители на ведомството. Това става ясно от заповед на вътрешния министър Даниел Митов.

Парите ще бъдат отпуснати за всички служители на министерството с изключение на тези, които са отстранени или са имали наказания през тази година.

Подобно отпускане на коледни добавки е традиционно за МВР в последните години, като подобни заповеди издадоха и двамата предшественици на Даниел Митов на поста - Атанас Илков и Калин Стоянов.

Добавени коментари

Та как няма да пръскат и бият милювците? публикува:
27 Ноември 2025 | 10:26
Затова им се плаща добре, за да бият още по-добре. Така са призвани да защитават "държавните мъже". И го правят с "достойнство". Браво!
112 публикува:
26 Ноември 2025 | 18:40
Наглеци

Добавете Вашия коментар

TOP