Дамите в Крупник отбелязаха Международния ден на жената с празнична вечер

09 Март 2026 | 10:23
0 коментара
Хайлайф
Благоевград
Дамите в Крупник отбелязаха Международния ден на жената с празнична вечер

На 8 март – Международния ден на жената, както всяка година, така и тази прекрасните дами на село Крупник отпразнуваха своя празник с много настроение, усмивки и танци в местния ресторант „Крупа“. 

Празникът на жените в Крупник бе уважен от кмета на община Симитли Апостол Апостолов, народния представител Стефан Апостолов и кмета на селото Александър Равначки, които отправиха поздрави и пожелания към всички дами. 

Красивите и усмихнати жени на Крупник изпълниха ресторанта, а музиката, доброто настроение и многото усмивки превърнаха вечерта в истински празник.

8 март е ден, в който отдаваме заслужено уважение на всички жени – майки, съпруги, любими, дъщери и приятелки – които със своята сила, грижа и обич правят света по-красив и по-добър. 

Честит празник на всички дами! Бъдете здрави, обичани и вдъхновяващи всеки ден! 

 













Добавете Вашия коментар

TOP