“Да съхраним духа, да вдъхновим бъдещето” в гимназията в Белица
29 Октомври 2025 | 18:19
2 коментара
Култура
Благоевград

В навечерието на Деня на народните будители в ПГ „Никола Вапцаров“ гр.Белица се проведе дискусия на тема “ Да съхраним духа, да вдъхновим бъдещето”. Ученици от VIII до XII клас обсъдиха значението на будителството от миналото и тяхното влияние върху съвременното общество. В хода на разговора участниците споделиха идеи за това как всеки човек днес може да бъде будител чрез знание, доброта и личен пример. Събитието завърши с послание, че делото на българските просветители продължава да вдъхновява младите поколения.

Добавени коментари
За Якоруда с любов публикува:
31 Октомври 2025 | 10:02
Якоруда не ви иска новото начало. Мафиоти.
Драго и поп Кръстьо са гейове. Мръсни долни травестити.
Махайте се. Краят ви е близо.
Якоруда събуди се публикува:
30 Октомври 2025 | 13:36
Затвор за Пеевски и Ревански и Вакльов и поп Кръстьо и Бойко Борисов. Всички са политически трупове.
Времето ви изтича.






