ЦСКА 1948 дойде на лагер в Банско
06 Юни 2025 | 18:09
0 коментара
Спорт
Благоевград

Днес ЦСКА 1948 замина с група от 27 футболисти на лагер в Банско, който ще продължи до 14-ти юни. Основен акцент в този етап ще бъде физическата подготовка на момчетата, водени от старши треньора Иван Стоянов.
През втората половина на месеца тимът ще проведе втори лагер отново в курортния град, а заключителната част от подготовката ще се състои в Словения – в периода 30 юни – 15 юли.
Подробности за предстоящите контролни срещи ще бъдат обявени съвсем скоро.






