Чужденец скочи от тераса на хотел в Банско
19 Януари 2025 | 11:45
3 коментара
Криминално
Благоевград

Чуждестранен турист на около 30-годишна възраст е скочил от тераса на хотел в Банско, съобщава ИНФОМРЕЖА.
Сигналът за инцидента е подаден в 8.45 часа тази сутрин.
Мъжът е намерен в неадекватно състояние под терасата.
Свидетели неофициално твърдят, че чужденецът е скочил нарочно.
Първоначално той е транспортиран в болницата в Разлог, но с оглед тежкото му състояние е закаран в столична клиника.
По случая не е образувано досъдебно производство, тъй като не се касае за криминален случай.
Добавени коментари
Емо публикува:
19 Януари 2025 | 14:51
Нали го качиха в медицинския хеликоптер преди около 2 часа как така вие знаете че е транспортиран в 11.45 в столично заведение
Местен публикува:
19 Януари 2025 | 12:16
Не се занимавайте с откачалки.Пишете нещо за Бабин ден в Разлог.Старчевата свърши.
Гостенин публикува:
19 Януари 2025 | 11:46
бЕлото не прощава!






