Четвъртокласници в Добринище се потопиха в света на книгите
02 Април 2026 | 13:56
0 коментара
Общество
Благоевград

Днес отбелязваме Международния ден на детската книга!
По този прекрасен повод учениците от четвърти клас на ОУ "Св. Климент Охридски ", заедно с г-жа Топузова и г-жа Давидова гостуваха в читалищната библиотека към Народно читалище „Димитър Благоев 1925“.
Децата се забавляваха искрено, потапяйки се в света на книгите, и впечатлиха всички с уменията си както по български, така и по английски език.
Гост беше кметът на град Добринище – г-н Иван Сакарев, който също сподели празничната атмосфера и насърчи малките читатели да продължават да откриват нови светове чрез книгите.
По този прекрасен повод учениците от четвърти клас на ОУ "Св. Климент Охридски ", заедно с г-жа Топузова и г-жа Давидова гостуваха в читалищната библиотека към Народно читалище „Димитър Благоев 1925“.
Децата се забавляваха искрено, потапяйки се в света на книгите, и впечатлиха всички с уменията си както по български, така и по английски език.
Гост беше кметът на град Добринище – г-н Иван Сакарев, който също сподели празничната атмосфера и насърчи малките читатели да продължават да откриват нови светове чрез книгите.









