Четиримта нападнали и ограбили тийнейджъри в Струмско са задържани

25 Март 2026 | 10:41
0 коментара
Криминално
Благоевград
Четиримта нападнали и ограбили тийнейджъри в Струмско са задържани
 Във връзка с получен сигнал за това, че в следобедните часове на 23.03.2026 г. на черен път в района на ж.к. „Струмско“ в гр. Благоевград на двама непълнолетни младежи от Благоевград са нанесени удари, отправени са заплахи и са им отнети чанта, мобилен телефон, маратонки и портмоне със сумата от около 50 евро от единия и мобилен телефон и портмоне със сумата от около 10 евро от другия, от работещите по случая полицейски служители са предприети незабавни действия, като са задържани трима 18 годишни и един 19-годишен младежи от гр. Петрич, чиято съпричастност към извършеното деяние е в процес на установяване.

По случая е образувано досъдебно производство. Работата продължава.

Добавете Вашия коментар

TOP