Четирима нападнаха и ограбиха непълнолетни в ж.к. „Струмско
24 Март 2026 | 10:17
1 коментара
Криминално
Благоевград

Полицейски служители на 02 РУ-Благоевград работят по получен сигнал за това, че около 17:05 часа на 23.03.2026 г. на черен път в района на ж.к. „Струмско“ в гр. Благоевград на двама непълнолетни младежи от Благоевград са нанесени удари с ръце и крака и са отправени заплахи от четири непознати за тях лица.
Те отнели чанта, мобилен телефон, маратонки и портмоне със сумата от около 50 евро от единия младеж и мобилен телефон и портмоне със сумата от около 10 евро от другия младеж. За случая е уведомена РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство.
Те отнели чанта, мобилен телефон, маратонки и портмоне със сумата от около 50 евро от единия младеж и мобилен телефон и портмоне със сумата от около 10 евро от другия младеж. За случая е уведомена РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство.
Добавени коментари
бай Иван публикува:
25 Март 2026 | 06:49
Тея непълнолетните са местни дилърчета с чадър от второ. Нема смисъл да занимавате хората, малко им е било






