Червени рози от кмета Москов за работещите в АГ-отделението в МБАЛ Гоце Делчев по повод Бабинден

21 Януари 2026 | 13:51
0 коментара
Общество
Благоевград
Червени рози от кмета Москов за работещите в АГ-отделението в МБАЛ Гоце Делчев по повод Бабинден

По традиция, днес кметът на община Гоце Делчев Владимир Москов лично поздрави по случай „Бабинден“ всички работещи в отделението по Акушерство и гинекология и неонатологиа в МБАЛ „Иван Скендеров“ по повод техния празник.

 

Честит ден на родилната помощ на прекрасния и всеотдаен екип в отделението по Акушерство, гинекология и неонатология в МБАЛ „Иван Скендеров“ – Гоце Делчев.

На всички вас лекари, акушерки, санитари – благодарим от сърце, че помагате за раждането на новия живот! Бъдете живи и здрави, щастливи, все така всеотдайни и добри в своята прекрасна професия! Честит празник!

КМЕТЪТ НА ОБЩИНА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ПОЗДРАВИ РАБОТЕЩИТЕ В АГ-ОТДЕЛЕНИЕТО ПО ПОВОД  БАБИНДЕН – ТопПреса

Добавете Вашия коментар

TOP