Червени рози от кмета Москов за работещите в АГ-отделението в МБАЛ Гоце Делчев по повод Бабинден
21 Януари 2026 | 13:51
0 коментара
Общество
Благоевград

По традиция, днес кметът на община Гоце Делчев Владимир Москов лично поздрави по случай „Бабинден“ всички работещи в отделението по Акушерство и гинекология и неонатологиа в МБАЛ „Иван Скендеров“ по повод техния празник.
Честит ден на родилната помощ на прекрасния и всеотдаен екип в отделението по Акушерство, гинекология и неонатология в МБАЛ „Иван Скендеров“ – Гоце Делчев.
На всички вас лекари, акушерки, санитари – благодарим от сърце, че помагате за раждането на новия живот! Бъдете живи и здрави, щастливи, все така всеотдайни и добри в своята прекрасна професия! Честит празник!







