Ченгетата в Кюстендил задържаха мъж с канабис и амфетамин

08 Май 2026 | 09:39
0 коментара
Общество
Благоевград
Ченгетата в Кюстендил задържаха мъж с канабис и амфетамин
21-годишен мъж е задържан вчера от кюстендилски полицаи за притежание на наркотични вещества. При извършени процесуални действия полицаите са открили в жилището му в Кюстендил опаковка канабис, амфетамин, ХТС/MDMA.

Досъдебно производство е образувано по случая в РУ Кюстендил, уведомена е прокуратурата.

Добавете Вашия коментар

TOP