Ченгетата сгащиха поредна група бежанци на пътя между София и Самоков
21 Октомври 2025 | 21:57
0 коментара
Общество
София

Група мигранти е била заловена на пътя между София и Самоков, в близост до комплекс Камелот. За това съобщават очевидци във Facebook.
На кадри се виждат десетина човека насядали по пътя, а около тях служители на полицията. Заради извънредната ситуация движението е натоварено.
На снимките се виждат няколко автомобила, също заловени от полицията.
Все още няма информация за самоличността на заловените мигранти, както и за броя на трафикантите.








