Ченгета тарашиха жилището на благоевградчанин, откриха канабис и хероин

25 Април 2025 | 11:08
0 коментара
Криминално
Благоевград
Ченгета тарашиха жилището на благоевградчанин, откриха канабис и хероин
В обедните часове на 24.04.2025 г., от полицейски служители на 01 РУ-Благоевград е проверено жилище в град Благоевград, обитавано от 46-годишен благоевградчанин, където в една от стаите са открити полиетиленово пликче, съдържащо около 1,3 грама канабис и полиетиленово пликче, съдържащо около 1,95 грама хероин. Мъжът е задържан със заповед за задържане до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP