Центърът за обществена подкрепа в Разлог стана на 6 години
06 Март 2026 | 18:33
0 коментара
Хайлайф
Благоевград

„Тук любовта дава корени, а подкрепата криле“
Шест години грижа, подкрепа и споделени усмивки!
С много емоции и детски смях Центърът за обществена подкрепа – гр. Разлог отбеляза своята 6-та годишнина с Дни на отворени врати, проведени на 5 и 6 март 2026 г.
В рамките на двата дни Центърът посрещна родители, колеги от социалната сфера и представители на ръководството на Община Разлог, които имаха възможност да се запознаят отблизо с дейността и атмосферата на мястото, където всеки ден се изграждат доверие, подкрепа и надежда.
Кметът на Община Разлог – Красимир Герчев и зам.-кметът Гергана Костова поздравиха екипа и ръководството на Центъра за непрестанната им работа, всеотдайността и любовта, с която подкрепят децата и семействата.
Те се включиха и в заниманията на децата, разговаряха с тях за емоциите им, а в края на срещата им подариха символични подаръчета, които донесоха много радост и усмивки.
Част от празничната програма беше и групова работа с деца на тема „Социално-емоционални умения“, в която чрез игри и разговори малките участници учиха как по-добре да разпознават и изразяват своите емоции и как да се подкрепят взаимно.
Празникът завърши с празнична торта, която направи атмосферата още по-топла и споделена.
Шест години Центърът за обществена подкрепа в Разлог продължава да бъде място, където децата и семействата намират подкрепа, грижа и надежда за по-добро бъдеще.
Шест години грижа, подкрепа и споделени усмивки!
С много емоции и детски смях Центърът за обществена подкрепа – гр. Разлог отбеляза своята 6-та годишнина с Дни на отворени врати, проведени на 5 и 6 март 2026 г.
В рамките на двата дни Центърът посрещна родители, колеги от социалната сфера и представители на ръководството на Община Разлог, които имаха възможност да се запознаят отблизо с дейността и атмосферата на мястото, където всеки ден се изграждат доверие, подкрепа и надежда.
Кметът на Община Разлог – Красимир Герчев и зам.-кметът Гергана Костова поздравиха екипа и ръководството на Центъра за непрестанната им работа, всеотдайността и любовта, с която подкрепят децата и семействата.
Те се включиха и в заниманията на децата, разговаряха с тях за емоциите им, а в края на срещата им подариха символични подаръчета, които донесоха много радост и усмивки.
Част от празничната програма беше и групова работа с деца на тема „Социално-емоционални умения“, в която чрез игри и разговори малките участници учиха как по-добре да разпознават и изразяват своите емоции и как да се подкрепят взаимно.
Празникът завърши с празнична торта, която направи атмосферата още по-топла и споделена.
Шест години Центърът за обществена подкрепа в Разлог продължава да бъде място, където децата и семействата намират подкрепа, грижа и надежда за по-добро бъдеще.








