Центърът за настаняване от семеен тип за пълнолетни лица с психични разстройства в с. Петрово стана на 10 години
23 Декември 2025 | 12:14
0 коментара
Хайлайф
Благоевград

Община Сандански отбеляза 10 години от откриването на ЦНСТПЛПР „Надежда“ в село Петрово с тържество, посветено и на предстоящите Коледни празници.
Събитието събра потребители на социалната услуга, екипа на дома, представители на Община Сандански, партньори и гости, които заедно споделиха празничната атмосфера и уважението към изминалото десетилетие на грижа, подкрепа и човечност.
Празничната програма включваше музикален поздрав от китаро-мандолинния оркестър към НЧ „Отец Паисий“, който допринесе за коледното настроение и създаде истински празничен дух сред присъстващите.
Център „Надежда“ вече десет години осигурява сигурна и подкрепяща среда, индивидуална грижа и възможности за социално включване на хора с психични заболявания. Услугата е важна част от социалната политика на Община Сандански и пример за устойчив ангажимент към подобряване качеството на живот на уязвими групи.
По повод годишнината бяха изразени благодарности към целия екип за професионализма, отдадеността и ежедневните усилия, както и към партньорите и институциите за доброто сътрудничество през годините.
Община Сандански пожелава здраве, спокойни и светли коледни празници и още много години „Надежда“ – с грижа, достойнство и човешка топлина.
Събитието събра потребители на социалната услуга, екипа на дома, представители на Община Сандански, партньори и гости, които заедно споделиха празничната атмосфера и уважението към изминалото десетилетие на грижа, подкрепа и човечност.
Празничната програма включваше музикален поздрав от китаро-мандолинния оркестър към НЧ „Отец Паисий“, който допринесе за коледното настроение и създаде истински празничен дух сред присъстващите.
Център „Надежда“ вече десет години осигурява сигурна и подкрепяща среда, индивидуална грижа и възможности за социално включване на хора с психични заболявания. Услугата е важна част от социалната политика на Община Сандански и пример за устойчив ангажимент към подобряване качеството на живот на уязвими групи.
По повод годишнината бяха изразени благодарности към целия екип за професионализма, отдадеността и ежедневните усилия, както и към партньорите и институциите за доброто сътрудничество през годините.
Община Сандански пожелава здраве, спокойни и светли коледни празници и още много години „Надежда“ – с грижа, достойнство и човешка топлина.









