Ценители на изкуството се събраха в Гоце Делчев
16 Май 2025 | 10:20
0 коментара
Култура
Благоевград

Една вечер с много красота и нежност събра ценители на изкуството от град Гоце Делчев. Удоволствието да се насладят на творчеството на Мария Михайлова беше както за тези, които я познават като художник, така и за тези, които сега откриват таланта й. Беше вълнуваща вечер с акварелите на художничката, излъчваши светлина, финес, спокойствие в пъстри багри. Към всяка от тях Мария е поставила и специално послание. Изложбата ще бъде отворена за посещения до края на май.






