Браво: Сребро и бронз за ученици от Математическата гимназия в Благоевград на Откритото първенство по информатика

11 Ноември 2025 | 10:47
0 коментара
Общество
Благоевград
Браво: Сребро и бронз за ученици от Математическата гимназия в Благоевград на Откритото първенство по информатика

Отлично представяне на Откритото първенство на София по информатика
На 8 ноември 2025 година в Софийската математическа гимназия се проведе

Есенното издание на Откритото първенство на София по информатика. Състезанието събра едни от най-силните млади таланти в страната, а нашите представители се откроиха със стабилна подготовка и отлични решения.

В състезателна група C (7-8 клас), Кирил Зашев завоюва сребърен медал, а Алиса Илиева – бронзов медал.

Тези постижения са резултат от последователност, целеустременост и много положен труд.

Гордеем се с успеха на Кирил и Алиса!

Пожелаваме им още много вдъхновение и силни резултати в следващите турнири по информатика!

Добавете Вашия коментар

TOP