Борисов създава алтернативно правителство

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви създаването на директна алтернатива на сегашното правителство. Партията стартира мащабна вътрешна подготовка с ясен план за завръщане в управлението на страната.
Жестока вътрешна конкуренция за постове
Планът на Борисов предвижда безпрецедентна вътрешна битка за власт в самата партия.
За всяка една позиция на "министър" в подготвяния алтернативен кабинет няма да има твърда номинация. Вместо това за всеки пост ще се конкурират по двама-трима представители на ГЕРБ.
Строга стратегия пред младежите
Политическата бомба бе хвърлена по време на официална среща с младежката структура на партията в Кюстендил. Пред младите активисти Борисов обясни мотивите зад радикалния ход. Основната идея и цел на новата стратегия е в дългосрочна перспектива ГЕРБ отново да се превърне в управляваща политическа сила.






