Борисов: Портфейлът на държавата набъбна с 10 млрд. лв.
30 Декември 2025 | 16:14
2 коментара
Политика
България

"Над 10 млрд. лв. повече вече са в портфейла на държавата в сравнение с миналата година! Парите вече не изтичат - а влизат в хазната. Постигнахме рекордна събираемост през 2025 г. след удар по контрабандата и сивия сектор, при това - само за 11 месеца. Това означава повече пари за пенсии, заплати и инвестиции, а не за схеми и чадъри".
С това се похвали в социалната мрежа в навечерието на Нова година лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.
Добавени коментари
Якоруда е с Румен Радев публикува:
31 Декември 2025 | 14:56
Доган е тук. Румен Радев също. Новото начало с Драго и Ревански са политически трупове. Шиши отива в затвора. Марио Асьов ще си остане запомнен като поп Кръстьо . Знаете с какво е известен поп Кръстьо- НАЦИОНАЛЕН ПРЕДАТЕЛ. Историята не забравя. Драго се е обградил с ласкатели, интриганти , лицемери готови да си спасят кожата и да крадат с него. Но краят им наближава
Моля публикува:
30 Декември 2025 | 16:49
Скрийте го тоя Не ни разваляйте празниците






