Борисов обяви, че ще върнат мандата

09 Януари 2026 | 16:06
0 коментара
Политика
България
Борисов обяви, че ще върнат мандата

 В понеделник ГЕРБ ще вземе мандата, но ще го върнем веднага. Хаосът в страната ще е по-голям, защото за съжаление няма политическа класа, с която да се разберем;

 На следващите избори ГЕРБ сме сами срещу всички. Задачата ни е да постигнем резултат, който да не позволи България да бъде тласната в хаоса от последните 4 години преди кабинета “Желязков”;

 Длъжни сме да дадем нов тласък на икономиката и производството и развитието на държавата, за да могат доходите на хората да растат;

 По-успешно управление от това в последните 11 месеца не мога да посоча през близките години. Успях да сглобя една абсурдна коалиция на малцинството. Но резултатите са налице. Длъжни сме да отчетем, че без ГЕРБ и кабинета “Желязков” нямаше да е възможно България да стане абсолютно пълноправен член на Шенген и еврозоната. Една от малкото страни сме, която спря по законен начин нелегалната миграция;

 Тази година държавата събра рекордните приходи от близо 14 млрд. лв. повече в сравнение с 2024 г. На този фон да попитам – в коя държава на мафия и на мутри, страната е приета в еврозона, в Шенген, в Европейски банков съюз и има одобрен План за възстановяване. Колко трябва да си гьонсурат, за да казваш обратнотно?

ВИДЕО: https://www.facebook.com/share/v/1Db9i43KS5/?mibextid=wwXIfr

Добавете Вашия коментар

TOP