Борисов няма да оглави Комисията по външна политика
23 Януари 2025 | 15:57
3 коментара
Политика
България

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се отказва от председателското място на Комисията по външна политика и от участие в комисии в Народното събрание, това стана ясно от прессъобщение на партията.
Борисов благодари на всички народни представители, които вчера с гласовете си го подкрепили при избора му за председател на комисията.
Групата на ГЕРБ - СДС номинира за позицията Йорданка Фандъкова.
Председателят на ГЕРБ стартира работна обиколка в страната, по време на която ще се срещне с кметове, общински съветници и симпатизанти на ГЕРБ. Изпълнителната комисия изготвя вече график за посещенията, както и актуалните теми от дневния ред, касаещи проблемите на общините, които ще бъдат тема по време на срещите.
Добавени коментари
Знаем публикува:
25 Януари 2025 | 16:42
Тиквата винаги се цели най-високо.
Отговор публикува:
25 Януари 2025 | 14:43
Ама той иска да стане президе-е-е-ент! Е ще стане-е-е! Ама друг път.
Избирател публикува:
24 Януари 2025 | 21:46
Недейте! Ще плачем за Бойко Борисов.






