Борисов на стадиона в Габрово : Какво още искате, ето трева, лампи и писта
19 Октомври 2025 | 12:01
1 коментара
Политика
България

Не само депутатите от ГЕРБ, но и самият Борисов тръгна на турне из страната.
В събота вечер той се появи на стадион "Христо Ботев" в Габрово.
"Всички от една страна казват: да има правителство, да не се ходи на избори, ама Борисов сам да каже какво иска да прави", посочи той.
"На силните хора все им дават задача и все ги критикуват", допълни в унисон с него Таня Христова - кмет на Габрово от ПП ГЕРБ.
"Какво повече да направим? Ето: осветление, трева, писти. Хората дошли да гледат. За нас е важно да ви направим стадиона", обяви Борисов.
Добавени коментари
Есен е! публикува:
20 Октомври 2025 | 16:17
Има вече много опадали листа. Има с какво Бойко да си бърше осраният гъз. Идиот с ръце в джобовете! И това ни е бил министер-председател!






