Бомба!Иво Сиромахов се раздели с „Седем осми“ и Слави Трифонов
11 Октомври 2025 | 21:18
1 коментара
Общество
България

Писателят и водещ Иво Сиромахов, който през годините беше един от най-близките хора на Слави Трифонов, обяви, че вече не е водещ в телевизия „седем осми“.
„Имам удоволствието да ви съобщя, че от днес вече не съм водещ в телевизия „седем осми“. Телевизията поставя ново начало в славния си път към сърцата на суверена. На Слави и Тошко пожелавам здраве, свобода, независимост, щастие, любов, смелост, мъжество, достойнство, чест и ум. Те другото си го имат“, написа Сиромахов в профила си в социалната мрежа.
Най-вероятната причина за неговата раздяла с Трифонов е позицията му относно предлагания от ИТН закон за личната информация. „Тошко, пиша ти тук, за да наруша публично закона ви за личната информация и да имате основание да ме вкарате в затвора за 1 до 6 години. Все още не мога да повярвам, че точно вашата партийна групичка предлага тази мракобесна поправка в закона, която заплашва със затвор всеки, който пише и говори свободно. Бях останал с усещането, че през годините, в които сме работили заедно, свободата на словото е била важна за вас. Явно съм се заблуждавал“, написа вчера Сиромахов. І БГНЕС
„Имам удоволствието да ви съобщя, че от днес вече не съм водещ в телевизия „седем осми“. Телевизията поставя ново начало в славния си път към сърцата на суверена. На Слави и Тошко пожелавам здраве, свобода, независимост, щастие, любов, смелост, мъжество, достойнство, чест и ум. Те другото си го имат“, написа Сиромахов в профила си в социалната мрежа.
Най-вероятната причина за неговата раздяла с Трифонов е позицията му относно предлагания от ИТН закон за личната информация. „Тошко, пиша ти тук, за да наруша публично закона ви за личната информация и да имате основание да ме вкарате в затвора за 1 до 6 години. Все още не мога да повярвам, че точно вашата партийна групичка предлага тази мракобесна поправка в закона, която заплашва със затвор всеки, който пише и говори свободно. Бях останал с усещането, че през годините, в които сме работили заедно, свободата на словото е била важна за вас. Явно съм се заблуждавал“, написа вчера Сиромахов. І БГНЕС
Добавени коментари
Якоруда мрази Новото начало публикува:
12 Октомври 2025 | 15:58
Пак далавера. Отново "с грижа за хората", но за собствено благо. Цървули. Пиявици. Ревански и Вакльов. са пълни ташаци. Те предадоха този , който ги създаде / Доган /, а сега се правят че ги е грижа за хората. Хиени. Въшки. Алчни, безскруполни, мазни . Преядоха с власт и далавера. Поп Кръстьо от долен крадец на трупчета, му дадоха власт и пост да краде още повече. Ето това е Новото начало, като старото само че по зле. Нови айдуци и нови схеми. Мислите ли че на Шиши му пука за вас простолюдие. Лъжат ви и ви използват. Изгонете ги .






