Благоевградската ВиК асоциация с извънредно заседание

05 Ноември 2025 | 14:12
9 коментара
Общество
Благоевград
Благоевградската ВиК асоциация с извънредно заседание
Под председателството на областния управител на област Благоевград г-н Георги Динев, днес се проведе извънредно заседание на Общото събрание на Асоциация по ВиК на обособената територия, обслужвана от „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД - Благоевград.
➡️ Съгласно дневния ред, Общото събрание прие решение за определяне препоръчителния размер на вноската на държавата в бюджета на Асоциация по ВиК Благоевград за 2026 г.
➡️ На заседанието присъстваха упълномощени представители на общините Банско, Белица, Благоевград, Гоце Делчев, Гърмен, Разлог, Сатовча, Симитли, Хаджидимово и Якоруда. Представители на общините Петрич и Струмяни не взеха участие в заседанието. На срещата присъстваха и заместник областният управител Христо Ангелов и инж. Мартин Петров - управител на „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД – Благоевград.
????Обсъди се необходимостта от предприемане на съвместни действия за предотвратяването на бъдещи водни кризи и намаляването на риска от наводнения на територията на област Благоевград.
Благоевградската ВиК асоциация с извънредно заседание

Добавени коментари

Разлог публикува:
06 Ноември 2025 | 06:53
В Разлог се давим от а цената е 3.20лева кубик Тия боклуци да кажат ЗАЩО помашките села около Белица и Якоруда са без водомери
гражданин публикува:
05 Ноември 2025 | 19:34
Тези да си седнат по домовете, за да не харчат парите на хората. Прави са от работодателската организация. Няма да плащат заплати и то какви на тези паразити. МАРШ ПО ДОМОВЕТЕ...
гражданин публикува:
05 Ноември 2025 | 19:30
Много пенсионери. Това да не е пенсионерска седянка
гражданин публикува:
05 Ноември 2025 | 19:29
МАРТО ПАРЦАЛА И КРАДЕЦА. Днес на събитието беше разгащен
Абонат публикува:
05 Ноември 2025 | 18:53
Областния първо шут на това изчадие Мартин И тогава решения Тоя тип е бедствие провал за държавата
Туньо публикува:
05 Ноември 2025 | 18:49
Тоя боклук парцал ли какъв е още ли е там трябваше да го изгонят преди време
Марто парцал публикува:
05 Ноември 2025 | 17:10
Моля за Марто да няма квалификации освен ПАРЦАЛ Това сие запзена марка Всички други квалификации са похвали за парцала
гражданин публикува:
05 Ноември 2025 | 15:18
Това е излишна структура и са се събрали само Лапачи. Марто е най големия л....
дд публикува:
05 Ноември 2025 | 15:16
Марто е най големия б....к и к.. ..ц.

Добавете Вашия коментар

TOP