Благоевградската Меси вече бележи и за Локо Пловдив

09 Март 2020 | 11:40

След като направи суперселекция и при жените ЖФК Локомотив Пловдив записа поредна победа в контролите - срещу ЛП Суперспорт с 2:0. Черно-белите откриха резултата след 10 минути. След изпълнение на корнер, точна бе Анастасия Рочане, засичайки топката с глава в мрежата. А в 24 -тата минута, след перфектно изпълнен пряк свободен удар, Вероника Гоцева -Меси направи резултата 2:0. Капитанът на Спортика Благоевград през зимната пауза смени клубната си принадлежност.

През второто полувреме домакинките направиха 6 промени. 3 от тях дадоха възможност на 14 годишните - Карина Маркова, Мариела Маркова и Теодора Параскелова да играят за първия отбор.Втората част протече отново с доминиране . След изпълнение на фаул Анастасия Рочане удари гредата.Пирин спорт