Благоевградчанин спипан с незаконно оръжие в жилище в с. Горно Българчево

17 Октомври 2025 | 11:23
1 коментара
Криминално
Благоевград
Благоевградчанин спипан с незаконно оръжие в жилище в с. Горно Българчево
От криминалисти при ОДМВР-Благоевград, на 16.10.2025 г. е проверено жилище в с. Горно Българчево, общ. Благоевград, обитавано от 39-годишен благоевградчанин.

От органите на реда е установено огнестрелно ловно оръжие, за което не са предоставени необходимите документи за притежание и съхранение.

За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.

Добавени коментари

Кьоравио публикува:
17 Октомври 2025 | 20:19
Не виждам коментари от помияри. Пишете как Дидо съсипа тая дирекция. Съсипахте я вие МИШОЦИ, затова, че още Ви търпи. Започвайте да си изливате злобата некадърни 5-6 копиленца от Сандански, Благоевград и по Разлоч.

Добавете Вашия коментар

TOP