Благоевград ще посрещне новия летен сезон с над 20 нови чешми
23 Март 2026 | 18:12
3 коментара
Бизнес
Благоевград

През летния сезон в Благоевград ще заработят над 20 чешми. Това съобщи кметът на общината Методи Байкушев.
От няколко месеца се възстановяват чешми, които не работят от години, допълни градоначалникът.По думите му за част от тях е необходима доста строителна работа, защото водопроводите са прекъснати отдавна.
Работещи чешми ще има във всички квартали.
Добавени коментари
Анонимен публикува:
24 Март 2026 | 10:25
Нубаво е да има чешми,но и тоалетни трябва да има.
Само питам... публикува:
24 Март 2026 | 09:11
А вода в чешмите ще има ли и кой ще я плаща на ВиК-то, или от общинския бюджет, т.е. от нашите данъци?
Емилчо публикува:
23 Март 2026 | 18:44
Браво на другаря Байкушев!










