Благоевград ще бъде домакин на държавно първенство по таекуон-до ITF

04 Февруари 2026 | 09:26
0 коментара
Общество
Благоевград
Благоевград ще бъде домакин на държавно първенство по таекуон-до ITF
Благоевград ще бъде домакин на държавно първенство по таекуон-до ITF.

Турнирът, който ще се проведе на 7 и 8 февруари в зала „Скаптопара“, ще срещне 450 състезатели от 25 клуба от цялата страна.
Участниците ще демонстрират техника, сила и спортен дух в дисциплините „Спаринг“ и „Силово чупене“.

Официалното откриване на турнира е предвидено за 7 февруари (събота) от 13:00 часа.
Срещите ще се провеждат през уикенда от 9:00 до 18:00 часа. Входът е свободен.

Добавете Вашия коментар

TOP