Благоевград посреща военнослужещи от мисия в Косово

22 Юли 2025 | 09:59
2 коментара
Култура
Благоевград
Благоевград посреща военнослужещи от мисия в Косово

С тържествена церемония военнослужещи от Трето бригадно  командване ще бъдат официално посрещнати в Благоевград. Те се завръщат след 4-месечно участие в силите на оперативния резерв на стабилизиращите сили на НАТО в Косово /КФОР/.

Церемонията ще се състои на 24 юли от 10 часа на площад „Македония“. 

Добавени коментари

Муйо Уйо публикува:
22 Юли 2025 | 17:24
Изкарали са си добре платен курорт в Косово. Там от години е спокойно и хората си плащат с евро...
fsjkdvnksdv публикува:
22 Юли 2025 | 10:26
Браво на момчетата....дано има повече такива отдадени и служещи на страната и мира хора...

Добавете Вашия коментар

TOP