„Благоевград на две колела“ се завръща на 4 май

23 Април 2025 | 09:48
0 коментара
Общество
Благоевград
Благоевград на две колела  се завръща на 4 май
„Благоевград на две колела“ се завръща на 4 май - неделя, за да превърне за втори път града в център на колоезденето и активния начин на живот.

 Какво да очаквате:
Приятен, спортен ден с приятели и среща с други колоездачи
 Голяма томбола с награди, включително нов велосипед, ваучери и аксесоари за колоездене от „Декатлон България"
 Спорт, музика и много настроение на площад „Георги Измирлиев“
 Регистрация: от 9:00 до 10:30 ч. пред зала „22 септември“
 Официално откриване: 10:00 ч.
 Старт: 10:30 ч.
 В шествието могат да се включат всички желаещи (за деца под 12 г. – с придружител).
 Задължително носете личен велосипед и предпазни средства!
 Трасето е 8,6 км.

 Бъдете част от най-голямото велосъбитие на годината в Благоевград!

Организатор: Община Благоевград
Партньор: Декатлон България

Добавете Вашия коментар

TOP