Бивш волейболист на ВК Благоевград с поредна награда

13 Февруари 2025 | 08:23
0 коментара
Спорт
Благоевград
Бивш волейболист на ВК Благоевград с поредна награда
Първата си награда за Играч на мача (MVP) в първенството на България с екипа на ВК Нефтохимик 2010 спечели Дейвид Кръстев. 25-годишният диагонал стана топреализатор на трилъра срещу Пирин (Разлог), който шесткратните шампиони взеха с 3:2 в зала "Бойчо Брънзов", с 29 точки (1 ас). В атака 25-годишният Кръстев е с 67 процента успеваемост.
С 21 т. завърши Розалин Пенчев - 3 аса и 2 блока. След като не влезе в игра при победата над Дунав в Русе, сега се завърна капитанът Аксел Трухчев, който регистрира 14 т.

Добавете Вашия коментар

TOP