Бездомник умря от студ в подлез на метрото
20 Февруари 2025 | 16:12
1 коментара
Криминално
София

Бездомен мъж почина в подлеза на метростанция "Сердика". Инцидентът бе потвърден от СДВР.
Мъжът е бил на 38-години. По тялото му няма видими следи от насилие. Мъжът е починал в подлеза, който е достъпен за всички.
По непотвърдена информация мъжът е починал заради минусовите температури през нощта.
Добавени коментари
Банско публикува:
20 Февруари 2025 | 21:20
В София е така. Там да си паднал на земята, подминават те. Познавам ги много добре.






