Безбожници откраднаха монети от църкви в Неврокопско, закопчаха ги
06 Февруари 2026 | 10:47
0 коментара
Криминално
Благоевград

- След проведени незабавни действия, от полицейски служители на РУ-Гоце Делчев са задържани 18-годишен младеж и 25-годишен мъж и двамата от гр. Гоце Делчев, които на 04.02.2026 г. са извършили кражба на монети от монетници на две църкви, находящи се в с. Добротино, общ. Гоце Делчев.
- Стойността на нанесената щета е в процес на установяване. По случая е образувано досъдебно производство.






