Безбожници откраднаха камбана от параклиса в Генерал Тодоров

06 Април 2026 | 11:14
0 коментара
Политика
Благоевград
Безбожници откраднаха камбана от параклиса в Генерал Тодоров

Откраднаха камбана от параклис.

Около 18:55 ч. на 4 април в РУ-Петрич е постъпило съобщение за кражба на камбана, изработена от мед и бронз, от параклис в землището на село Генерал Тодоров.

За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.

Добавете Вашия коментар

TOP