Без Синя зона в Благоевград за Великден

08 Април 2026 | 10:10
0 коментара
Общество
Благоевград
Без Синя зона в Благоевград за Великден

В дните от 10 до 13 април, включително, "синята зона" в Благоевград няма да работи. За това информираха от Община Благоевград.

Причината е отбелязването на един от най-големите християнски празници Възкресение Христово.

През посочените дни паркирането в Централна градска част ще бъде безплатно за всички граждани и гости на града.

Зоната ще възстанови нормалния си режим на работа на 14 април.

Добавете Вашия коментар

TOP