Без Синя зона на Успение Богородично в Кюстендил
13 Август 2025 | 09:36
1 коментара
Бизнес
Кюстендил

По предложение на кмета инж. Огнян Атанасов, с благословията на българския патриарх и Софийски митрополит Даниил и с решение на Общински съвет, 15 август, когато Българската православна църква чества „Успение на Пресвета Богородица“, е обявен за официален празник на Кюстендил.
Добавени коментари
Браво на кюстендилци! публикува:
13 Август 2025 | 11:41
Още преди много години на страниците на в. Труд беше поместена обширно интервю с Негово високо преподобие дядо Амвросий, светла му памет, с предложение този ден да се обяви за официален празник, но така и остана не чут. Първи май е по-важен! По душа си оставаме атеисти. Явно, че наслоеното от комунизма трудно ще се "изчегърта". Но ще му дойде времето. Аз може да не го видя, НО ЩЕ ДОЙДЕ И ТОВА ВРЕМЕ!






