Белица: Феерия от красота

02 Май 2025 | 18:00
0 коментара
Общество
Благоевград
Белица: Феерия от красота

Специални поздравления за представителите на Община Белица в лицето на зам.кмета Красимира Мавродиева и Сайде Джембазка и екипа на Центърът за социални услуги- Белица с управител Найле Джембазка, които допринесоха за красотата на нашия град.С огромното желание и естетическият усет на доброволците, Белица се превърна в уютна цветна градина в очакване на дългите летни месеци.

 

Може да бъде изображение с остъклено сандъче за разсад

Добавете Вашия коментар

TOP