Белезници за двама шофирали пияни в Кюстендилско

14 Април 2026 | 11:57
0 коментара
Криминално
Кюстендил
Белезници за двама шофирали пияни в Кюстендилско
Бързо полицейско производство за управление на автомобил след употреба на алкохол е образувано в РУ Дупница на 9 април.

64-годишният водач е от столицата, проверката е извършена в Сапарева баня, водачът е отказал да му бъде взета кръв за анализ. За случая е уведомена прокуратурата.

56-годишен водач на л.а. „Ауди“ е задържан за управление след употреба на алкохол, проверката е извършена в с. Скриняно, дрегерът е отчел резултат 2.24 промила алкохол. Водачът е отказал да му бъде взета кръв за анализ.

Добавете Вашия коментар

TOP