Белезници за четирима в Банско, Якоруда и Сандански

30 Януари 2025 | 17:09
4 коментара
Криминално
Благоевград
Белезници за четирима в Банско, Якоруда и Сандански

Вандал и водачи, шофирали след употреба на алкохол и наркотици, са задържани от униформените. Те са в арестите на управленията в Банско, Разлог и Сандански.

29-годишен е вандалствал в Сандански. Счупил е стъклена витрина в офис на мобилен оператор в града. Бил е недоволен от сметките и обслужването. Предаден е на прокурор. В санданската полиция е преспал и 39-годишен. Управлявал е дрогиран автомобил "Ауди". Спрели го за проверка на улица "Свобода" в града.

В Банско са свалили от "Фолксваген" употребил наркотични вещества водач. Карал е по улица "Пирин". Той е от района на Сливен.

Мледеж на 18 години пък е шофирал автомобил "Ауди" с близо два промила алкохол. Катаджиите го тествали в центъра на село Бунцево край Якоруда. Изтрезнял е в разложката полиция.

Добавени коментари

Запознат публикува:
01 Февруари 2025 | 09:34
В Банско масово шофират пияни,даже и без книжки! Имат чадъри от роднини полицаи .
Знаещ публикува:
31 Януари 2025 | 16:49
В град Левски плевенско има хора , които всеки ден карат под въздействието на алкохол и наркотици. Шефа на транспортна фирма Крис Транс - със седалище село Българене кара пиян джипа си а полицаите го предупреждават за акции. Всички камиони и автобуси са опасни и дефектни спирачки , автобусите са с плексиглас стъкла отстрани. Полицаите го пазят защото е доносник...
Ghost публикува:
31 Януари 2025 | 09:46
Станимир Богданов има чадър от полицаи в Якоруда. Незабавна проверка в Участъка в града ще разкрие много неща. Николай Голомехов- Гуме и Салих Мустафа-Мръцовия го предупреждават при акция.
Ghost публикува:
31 Януари 2025 | 09:20
Това е Станимир Богданов- Перката от Якоруда. Известен дилър и наркоман. За затвора е.

Добавете Вашия коментар

TOP