Баща от Сандански с нов сигнал до вътрешния министър за побой над синовете му в РУ-Сандански

03 Март 2026 | 00:14
45 коментара
Общество
Благоевград
Баща от Сандански с нов сигнал до вътрешния министър за побой над синовете му в РУ-Сандански

 

Жител на гр. Сандански потърси медията Pirinsko.com, за да заяви, че няма да се откаже от борбата си за справедливост, след като по думите му двамата му синове са били пребити в сградата на Районното управление в града през ноември 2024 г.

Васил Кирилов твърди, че децата му Юлиян и Филип Кирилови са станали жертва на насилие от служители на реда в РУ–Сандански. По случая, който предизвика обществен отзвук и медийно внимание, са били разпоредени проверки, включително вътрешна проверка с №8121К-1292/14.02.2025 г., първоначално възложена на комисия от ОДМВР Благоевград.
Вижте как полицаите бият млади момчета в Сандански

По думите на бащата, впоследствие проверката е била поета от комисия към ГДНП, след като той е сигнализирал за съмнения в безпристрастността на първоначалния състав. Той твърди, че въпреки многократните разпити и дадени обяснения, до момента няма яснота за конкретни дисциплинарни или наказателни последици.

В сигнала си до новия министър на вътрешните работи Емил Дечев Кирилов настоява за ново преразглеждане на случая и за назначаване на допълнителна проверка. Копие от сигнала е изпратено и до новоназначения директор на ОДМВР Благоевград Илия Тупаров, както и до главния секретар на МВР.

В изложението си бащата изразява съмнения за политически и лични зависимости, които според него са повлияли на развитието на проверките. Той заявява, че е готов да застане с името си и да предостави допълнителна информация пред компетентните органи.

„Няма да се откажа. Търся единствено справедливост за децата си“, заяви Кирилов пред Pirinsko.com.

Към момента няма официална позиция от страна на Министерството на вътрешните работи по новия сигнал. Очаква се институциите да излязат с информация след запознаване със случая.

Протест пред полицията в Сандански

 

Добавени коментари

Apostol Apostle публикува:
04 Март 2026 | 18:44
Take im tryabva boy so hi vidya ste im stisna rakata!!! Malko im e drugiq pat poveche!! Maika vi nagla sgam mrusna!
Васол Ботьов публикува:
04 Март 2026 | 09:28
Батко вало не ме остъва на мира с тоя бриндо иска от мен да съм медиен герой он незнае оти аз съм прос не мога да им помогна
Писоча от Лешница публикува:
03 Март 2026 | 21:19
Батко вальоооо ми обеща да ме премести от София в Сандански ама уми умре и сега пак требва да се моля на бат Жоро минерала ,ама му дължа още 2500 за това дек ме напри полицайййй
До помагачите на ОПГ-то публикува:
03 Март 2026 | 20:49
Има ве на списък,който ще бъде предаден чрез директора до МИНИСТЪРА еййй смешници
До шшш публикува:
03 Март 2026 | 20:05
И на теб ли ти е обещал да те докара тук полицай Да ти еба майката и на теб проста ходи му лапай на добри мафиота
Шшш публикува:
03 Март 2026 | 18:19
Не им е удобен Добри, защото ги държи изкъсо на колегите затова искат да го махнат
Стив публикува:
03 Март 2026 | 16:46
Всички знаят че този на снимката му плащат и се използва от една клика в полицията в Сандански за да петнят имената на Баладжанов и Панайотов.Всички знаят за тартора им от Плоски,
Джеки публикува:
03 Март 2026 | 16:41
Сега ако има истинско МВР, да влиза една проверка в Сандански и всеки да си каже колко пари е дал на депутата за различни услуги, това не бяха за началник, за кос-я, за преместване от София.
Тарикат публикува:
03 Март 2026 | 16:17
Златков колко ти пребра депутато от плоски за да не станеш началник с онио с железото в зъбките с висналио гъз баламурници
До г-нТупаров публикува:
03 Март 2026 | 16:09
Господин Директор,завъртете се из полицейското управление в Сандански.Няма те си напредстава колко полицейски служители са обвързани с политическото лице Георги Георгив.Правят срещи по кафета,обещават помощ за предстоящите избори.Нали полицейските служители са деполитизирани!!!
Аз Бриндо публикува:
03 Март 2026 | 15:51
Тея полицайчета дек ме натискат да правя тия интриги да показвам клипове и интервюта стоя прост ром ще ме вкарат в беля.Ама аз за пари вравя всичко даже и от зад
Спукана гума публикува:
03 Март 2026 | 15:48
Щом Камилата и Стражако не са Началници,всички други са шкарто.Да ама не,никога няма да успеят.
познаваме се публикува:
03 Март 2026 | 15:39
абе цистит Бежков сино ти зет ти е докарал та дори двама и от германия един
Маляката публикува:
03 Март 2026 | 15:37
Вангелов я кажи как идва на караваната срещу четвърто да ми се молиш да върна на дедоти тревата дек го ударих на карамба
USA публикува:
03 Март 2026 | 15:35
oпг-то бешков стойков вангелов златков стражаков катерят на Добри кура оти идват избори и тоя гербаджжий че то мот плоски дето им взе паричките нема да е депутат
Рилко публикува:
03 Март 2026 | 15:34
В мойто кафе на жкато е офиса на Минерала,тук кадруват
вътрешна информация публикува:
03 Март 2026 | 15:33
Абе Вангелов кажи за канабиса примдедо ти в къщата на село на Никодин
вътрешна сигурност публикува:
03 Март 2026 | 15:31
Абе стражаковчето кажи как зема болничен за цигарите на дедо ти колко пъти го хванаха а
Иван публикува:
03 Март 2026 | 15:28
умирате от страх от Добри мишки от опгето
До инспектората публикува:
03 Март 2026 | 15:28
Абе цистита смешков кажи как звъниш на бриндо да му казваш какво да пише за Добри имате има те лентата върви .. скоро цистит
Brindo cheti vnimatelno публикува:
03 Март 2026 | 15:26
стйковчето и сържко-цигарата добре ли беше кафето с депутатчетонот герб при Рилко.. има ве скоро.. таман за изборите
Seti se koi e публикува:
03 Март 2026 | 15:25
Абе бриндо ти си най голямата шушумига бее да не можеш да се усетиш откъде доважда вятъро та подлога на цистито бешков стана и плюеш Добри едно верно нещо немаш напишано
Гражданин публикува:
03 Март 2026 | 15:17
На този децата са китка за мирисане.Проблемни деца са ,бият се правят бели .А пък таткото и майката са машина за производство на деца.За пари правят кавото му кажат неговите приятели от полицията,те си знаят мн дебре кои са.Цяла организация начело с Вангел
RRR публикува:
03 Март 2026 | 15:01
Оно Минерало затова и м сбра парата на мераклите за начални Робото и оно с стражака дек ебе циганките
Джъз бъз публикува:
03 Март 2026 | 14:27
Онова Вангелов каква помия е,има 6 по интриги,и обича кинтите
Римлянин публикува:
03 Март 2026 | 14:17
Децата на този хубавец на снимката не пребиха ли няколко човека, за тях няма ли проверки.Или понеже слугува на операторите и режисьорите на клипа се ползва с протвкции
RRR публикува:
03 Март 2026 | 14:17
Страшни мърши са тези в това районно,90%от тях нищо не става.Пазят си дилърите и някои от ъндърграунда дават им всякаква информация просто са страшна измет.Избори като има не ми се говори,става частна Полиция.Ако не изпратят началник от друга област нищо няма да стане
Гошо публикува:
03 Март 2026 | 14:14
Един висок цивилен полицай дек оде кат изпразнен хуй
Джанго публикува:
03 Март 2026 | 14:13
Еййй, не се спряха тези интриганти в това РПУ, не свършиха ли вече бонбоните за раздаване!вашия благодетел избори го чакат, голям страх от Баладжанов и Панайотов
До гошо публикува:
03 Март 2026 | 14:12
Е кой е тоя
Гошо публикува:
03 Март 2026 | 14:10
На всички е ясно кой е направил клипа защо не излезе и каже
Лллл публикува:
03 Март 2026 | 14:09
Каквото и да стане все полицаите са ви виновни, а не гледате че тея орки си правят каквото искат…
Хах публикува:
03 Март 2026 | 14:05
Кой им е виновен на тея че се правят на биячи оставяйте ги да си правят каквото си искат и ще ревете
ОПГто публикува:
03 Март 2026 | 10:53
Добро утро долни нещастнициназ сон не ни лови докато с помоща на брат ни бриндо не ги прееебем тия та дано ни направааа начални оти сме обещавале постове на помагачето
Петрич публикува:
03 Март 2026 | 10:41
Балажанов е биячо ама не сваля дрехи назаде е неговата
Факт публикува:
03 Март 2026 | 10:35
Проверката установи че полицаите Панайотов и Баладжанов са нанесли побой над непълнолетни деца. Имаха и заповеди за дисциплинарно уволнение.кой и как ги е оправил кой е чадъра и до кога..?
До мераклията за адвокат гошо публикува:
03 Март 2026 | 10:19
На теб лично ти пожелавам същото чувство да изпиташ и преживееш като бащата на тия деца да си ги видиш как двама ги бият и после пак се изявявай като адвокат
Георги публикува:
03 Март 2026 | 10:08
В правото същестува принципът "CUI BONO" - в чий интерес, този сандански българин е ришил да си потърси правата като родител. За всеки обиктовен човек, гледайки това видео може да стане ясно, че само неоценени "милиционери" от гр. Сандански имат интерес да активират този човек, използвайки го за лични амбиции. На пръв поглед гледайки този клип у мен се оформя въпросът, "кой" е възможния "оператор", след като видимо действието се развива в коридор на полицейска сграда, където снимането с молибни телефони е абсолютно забранено от много години, ако приемем за достоверен и автентичен този видео клип. Време е да спрем да търпим подобни "милиционерски" интриги на гърба на обществото, след като става ясно че по тои случай е била извършена проверка и със сигуност на "режисьорите" е добре известно резултатът от тази проверка за поведението на тези двама полицейски служители.
Иво публикува:
03 Март 2026 | 09:57
Незабавно уволнение и затвор за Баладжанов.!
Дуков публикува:
03 Март 2026 | 09:55
Добри с женското гласче ли е това
1 публикува:
03 Март 2026 | 09:43
Добри не го мислете веднага налапа чепа на новия директор той е най добрия
Добри минета публикува:
03 Март 2026 | 09:16
Няма по добър от мен на мъжката свирка пак ще ме оставят на работа
Вики публикува:
03 Март 2026 | 08:57
Браво на бащата на битите деца само така за тия мутри в униформи превзели града
Кирчо публикува:
03 Март 2026 | 07:28
Обича да звънни Добри Панайотов и на други хора знам че е звънял да си махнат жалбите ах ти колко си хитър добри инвалид такъв
Ivan публикува:
03 Март 2026 | 07:22
Полицайте в Сандански си мислят че са мутри Добри Панайотов за свирка от върба не става всички като са на работа са мутри като са без пагончета са като все едно котенца

Добавете Вашия коментар

TOP