Банско завърши 0:0 срещу лидера във Втора лига на Румъния „Волунтари”

14 Февруари 2015 | 08:07

Отборът на Банско завърши наравно 0:0 с лидера във Втора лига на Румъния „Волунтари”. Румънците са със 7 точки преднина пред своите преследвачи, почти сигурно от лятото ще играят в елита.

Двата отбора направиха много здрав мач в Сиде като тимът на Банско може да съжалява, че изпусна победата.

Удар на Виктор Шишков през първото полувреме срещна гредата, а минути по-късно пак той пропусна от удобна позиция.

В началото на второто полувреме Руслан Иванов получи удобна топка в наказателното поле, но се забави и топката му бе избита. Това бе четвърта контрола за възпитаниците на Александър Томаш в Турция като любопитното е, че Банско няма загуба в тази зимна подготовка.

Заради контузии мачът пропуснаха вратарят Александър Стоянов, Цветан Павлов, Георги Кременлиев и Георги Фикийн. „Банско” остава в Алания до 17 февруари. На 16-и българите играят последната си контрола в Турция срещу елитния украински „Карпати Лвов”.