Банско сред най-добрите на световния ендуро шампионат Red Bull Erzbergrodeo в Австрия
04 Юни 2025 | 11:58
4 коментара
Общество
Благоевград

Отлично представяне записаха състезателите на „Мото Дружина“ – Банско, Георги Весков и Иван Керанджиев, на едно от най-престижните и екстремни хард ендуро състезания в света – Red Bull Erzbergrodeo в Австрия.
Сред 1500 стартирали участници, двамата български представители се наредиха сред световния елит – Иван Керанджиев завърши на 235-то място, а Георги Весков – на 260-то.
Това е изключително постижение както за тях лично, така и за клуб „Мото Дружина“ – Банско.
Добавени коментари
Пламен публикува:
15 Юни 2025 | 23:47
Поздравление за доброто представяне на нашите състезатели.
Васко публикува:
08 Юни 2025 | 21:09
Чудесно е, че Банско предлага такива интересни събия и през летния сезон
Иван Христов публикува:
07 Юни 2025 | 09:55
Силно PR-събитие за града – международна разпознаваемост и активен спортен имидж. Добър баланс между традиция и съвременност.
Петър публикува:
05 Юни 2025 | 05:43
Банско е гордост за цяла България!






