„Банско“ победи „Марек“ в последната си контрола

18 Февруари 2016 | 07:50
Банско  победи  Марек  в последната си контрола

„Банско“ победи „Марек“ с 2:1 в последния си контролен  мач от зимната подготовка. Срещата започна с гол  във вратата на домакините. Още във втората минута след центриране от статично положение от ляво на Джордж Николов, Антонио Арсов с глава изпрати топката в мрежата за 0:1.

Юношата на „Пирин“ Благоевград и „Левски“ не спира да бележи в контролите, въпреки че е бранител. За последно той игра в „Литекс“ и се завърна в родния си град да реанимира кариерата си.

В 18-та минута след изпълнение на ъглов удар от страна на Краси Илиев защитникът Илия Мунин с крак изпрати топката в мрежата за 1:1.

В последните секунди на продължението след центриране на Антонио Ласков в наказателното поле на „Марек“ защитата сгреши фатално и Иван Топузов при създаденото меле се оказа най-съобразителен и с глава изпрати топката в мрежата за 2:1.