Банско отново домакин на Лятната Балканска купа по биатлон
19 Август 2025 | 11:17
0 коментара
Спорт
Благоевград

От 21 до 24 август Банско ще бъде център на биатлона на Балканите! За четвърта поредна година „Арена Бъндерица“ на Бъндеришка поляна ще събере най-добрите състезатели в дисциплината.
Участие ще вземат биатлонисти от 6 държави:
България | Босна и Херцеговина | Гърция | Република Северна Македония | Сърбия | Молдова
В надпреварата ще се включат мъже и жени, младежи и девойки, както и юноши и девойки старша възраст.
В рамките на програмата ще се проведе и лятното държавно първенство на България – с участието на националния ни отбор по биатлон!
Техническа конференция:
20 август, 18:30 ч.
НЧ „Никола Вапцаров“ – Банско
С това престижно събитие Банско затвърждава своя имидж на целогодишен международен туристически и спортен център – място, където планината събира спорт, природа и приятелство.

Източник: Фейсбук/Община Банско






